Autor : 8:33 am Kultura

Kolacja w obłokach – gdzie i kiedy można skorzystać z atrakcji?

Wyjście do restauracji to zawsze dobry pomysł na randkę. A co powiesz na to, żeby zjeść pyszny posiłek, unosząc się na specjalnej platformie 50 metrów nad ziemią i podziwiając panoramę Warszawy, Krakowa czy Gdańska? Kolacja na wysokościach jest świetną okazją, aby przeżyć niesamowitą przygodę oraz zaskoczyć bliską osobę! Sprawdź, gdzie i kiedy można skorzystać z takiej atrakcji.

Kolacje na wysokościach – teraz również w Polsce 

“Dinner in the sky” to przeżycie, które zyskało popularność w 60 krajach świata, między innymi w Japonii, Indiach, Dubaju, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie. Kolacje na wysokościach odbywają się również w wielu europejskich krajach, w tym w Polsce. Z atrakcji w naszym kraju można skorzystać aktualnie w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Bydgoszczy i Grudziądzu. Dokładne terminy podane są na stronie organizatora lub pośrednika. Voucher na kolację na wysokościach znajdziesz między innymi wśród wielu prezentów urodzinowych dostępnych na stronie: https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-urodziny/prezent-dla-meza-na-urodziny

Jak to działa?

Jak wygląda taka atrakcja? Na czym polega jej światowy fenomen? Kolacja na wysokości wznosi kulinarne doznania na zupełnie inny poziom. Na specjalnej platformie znajduje się miejsce dla 22 osób i kilku kucharzy. Goście siedzą przy pięknie nakrytym restauracyjnym stole. Siedzisko nie przypomina jednak typowych krzeseł z restauracji, a bardziej fotele kolejki górskiej. Gdy wszyscy zaproszeni zajmą miejsca, dźwig unosi platformę na wysokość 50 metrów. Z takiej wysokości pięknie widać panoramę miasta. A to dopiero początek atrakcji! Następnie topowi kucharze serwują gościom fenomenalne dania. Każdy uczestnik ma do wyboru menu okrojone (drink i przystawka) lub menu pełne (drink i kolacja z czterech dań). Uczta z tak oszałamiającym widokiem to niezwykłe przeżycie, które pozostawia cudowne wspomnienia w pamięci każdego jej uczestnika! 

Bezpieczeństwo atrakcji 

Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo atrakcji na każdym jej etapie. Fotele wyposażone są w zabezpieczenia, które utrzymują uczestnika na miejscu. Nad komfortem gości przez cały czas trwania usługi czuwa wykwalifikowana kadra szkolona przez międzynarodowe zespoły. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się chwilą, spoglądając na obłędną panoramę miasta i kosztując wykwintnych dań od topowych kucharzy. 

Kolacja w obłokach – ile to kosztuje?

Koszt kolacji na wysokościach zależy od wybranego wariantu. Za menu okrojone trzeba zapłacić średnio 450 złotych od osoby, a za wariant pełny – około 890 złotych za osobę. Czy warto? Kupując wejściówkę na taką atrakcję, należy pamiętać, że płacimy nie tylko za kolację, ale przede wszystkim za przeżycie. Żadna widokowa restauracja nie zapewni Ci takich wrażeń, jak popijanie Prosecco na wysoko uniesionej platformie z niczym niezmąconym, pięknym widokiem na Bałtyk czy krakowski rynek. 

Kolacja na wysokości – dlaczego warto?

Kolacja na wysokości to doskonały pomysł na świętowanie ważnych wydarzeń. Nie wiesz, gdzie spędzić rocznicę ślubu z ukochaną? Szukasz wyjątkowego prezentu na okrągłe urodziny dla męża? A może chcesz się oświadczyć w przestworzach? Podniebne atrakcje, takie jak kolacja na wysokości, nadają się do tego idealnie! 

Dlaczego warto zainwestować w takie przeżycie?

  • Z góry wszystko wygląda lepiej. Oczom gości ukazują się nieziemskie widoki: piękna panorama miasta i rozległe połacie zieleni.
  • Ucztować będziesz w kameralnym gronie z osobami, które, tak jak Ty, cenią sobie niezapomniane przeżycia.
  • Na stole znajdą się pyszne dania i przekąski przygotowane przez topowych szefów kuchni.
  • Kolacja na wysokościach to uczta dla wszystkich zmysłów.
  • Kolacja w obłokach jest również świetnym pomysłem na niespodziankę dla bliskiej osoby. 
  • Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwa doświadczona załoga.
  • Atrakcja odbywa się w kilku miastach w Polsce w wybranych terminach, najczęściej wiosną i latem. Ciepła pora roku to gwarancja pięknych, zielonych widoków. 
  • Kolacja na wysokościach to świetny prezent dla miłośników przestworzy i dobra alternatywa dla lotów widokowych. 
(Visited 29 times, 1 visits today)
[mc4wp_form id="5878"]
Zamknij