Autor : 6:51 am Perfumy

Zapachy dla niej i dla niego

Zapachy dla niej i dla niego

Mówi się, że perfumy są jak druga skóra lub ubrania. Jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, ponieważ zapach jest wizytówką naszego stylu. Wpływają na nasz nastrój, a nawet na postrzeganie innych ludzi. Idealne perfumy to takie, po którym czujemy, że otacza nas niewidzialna mgiełka czarującego uroku. Producenci perfum koncentrują się nad tym, aby ich produkt podkreślał indywidualne cechy użytkownika.

Nutki zapachowe perfum

Kiedy wybieramy perfumy lub wody perfumowane, nie należy się spieszyć. O zapachu decyduje nie tylko moment rozpylenia, ale także upływ czasu. Kompozycje inaczej  pachną bezpośrednio po nałożeniu na skórę, a zupełnie inaczej po kilku godzinach.  Dlatego warto zapytać o próbki zapachów, które przypadały do gustu zainteresowanej osobie. Warto wiedzieć, że o charakterze zapachy decydują trzy rodzaje nutek:  nuta głowy – ten zapach wyczuwamy zaraz po ”psiknięciu”, utrzymuje się do około 30 minut), nutka serce- można ją wyczuć przez kilka godzin i nutka bazowa, której składniki czujemy najdłużej,  ponieważ utrwalają one całość kompozycji zapachowej  i są jej tłem. Poszczególne nutki mogą pokrywać się lub różnić od siebie i właśnie dlatego trzeba dokładnie poznać zapach przed zakupem. Taka sama kompozycja zapachowa może zupełnie inaczej pachnąć na poszczególnych osobach.

Calvin Klein Obsession – woda perfumowana dla kobiet na każdą okazję

Jak wiadomo, kobieta zmienną jest i ma różne potrzeby w zależności od sytuacji życiowej. Raz jest kobietą żywiołową, innym razem profesjonalistką lub romantyczką. Szuka zapachu, którego mogłaby używać niezależnie od okazji. Calvin Klein Obsession to woda perfumowana, która łączy oczekiwania wielu kobiet.  Świeże, prześlicznie pachnące nuty mandarynki i bergamotki orzeźwiają ciało i pobudzają umysł do „zdobywania świata”. Później odczuwalne są  wspaniałe nuty jaśminu, pomarańczy, kolendry to nuty romantyczne i słodkie idealne na randkę. Baza z wanilii, ambry, kadzidła oraz wetiweri to nuty eleganckie, a jednocześnie orientalne i intensywne. Jedna woda perfumowana  Calvin Klein Obsession pozwoli przez cały dzień cieszyć się różnorodnymi zapachami dostosowanymi do zmieniających się w ciągu dnia aktywności. Łączy w sobie zapach odświeżający, romantyczny i elegancki.

Dior Homme – woda toaletowa dla aktywnych mężczyzn

Dior Homme to męska woda toaletowa o intensywnych drzewnych nutach to zapach nowoczesnego i eleganckiego mężczyzny. Ma odważny uwodzicielski aromat, który idealnie sprawdza się na randce i na imprezie. Wątek drzewny skrywa w sobie splot subtelnych emocji. Ten zapach pobudza zmysły, a następnie koi je  przejrzystymi, kremowymi akcentami. Charakter cedru otulony jest ciepłem wetywerii połączonej z przyprawami, tworzy wytworną, intrygującą kompozycję. Woda toaletowa dior Homme to wybór dla mężczyzny aktywnego, który wie, czego oczekuje od życia. Ciekawy, intrygujący zapach ułatwia samotnemu, nieśmiałemu mężczyźnie poznawanie kobiet. Męskie ciało też musi mieć piękny, uwodzący zapach.

(Visited 20 times, 1 visits today)
[mc4wp_form id="5878"]
Zamknij