Autor : 9:20 am Włosy

O czym nie zapomnieć przy stylizacji włosów?

Dbanie o włosy to pewnego rodzaju wyzwanie, a w szczególności rano, kiedy chcemy, żeby fryzura wyglądała perfekcyjnie. Codzienna stylizacja wymaga dobrej jakości kosmetyków i minimalnych umiejętności. Jak ułatwić sobie to zadanie i sprawić, że w kilka chwil wyczarujemy odpowiednią fryzurę na cały dzień?

Jakie kosmetyki do stylizacji włosów są naprawdę przydatne?

Każda z nas zmaga się każdego ranka z problemem jak ułożyć swoje włosy. Nie zawsze myjemy rano włosy i potrzebujemy mieć takie kosmetyki, które pozwolą je szybko wystylizować. Znany kosmetyk do włosów o lekkiej formule i skutecznym działaniu to pianka do włosów. Znane są różne rodzaje pianek do włosów na przykład pianka do kręconych włosów lub pianka dodająca włosom objętości. Warto zwrócić uwagę na ten ostatni produkt, bo wiele kobiet zmaga się z utratą objętości włosów, a po spaniu często są one odkształcone i tracą piękny kształt. Rozwiązaniem tego problemu może być pianka do włosów, która dodaje im oczekiwanej objętości u nasady. Uniesione włosy wyglądają bardzo dobrze i prezentują się o wiele lepiej niż takie przyklepane przy głowie. Matrix przygotował specjalną piankę do włosów, która dodaje objętości u ich nasady i sprawia, że wyglądają na grubsze, przy czym nie tracą naturalnego wyglądu. Dzięki temu można cieszyć się zdrowo wyglądającą fryzurą przez cały dzień.

Poznaj suchy szampon na awaryjne sytuacje i brak czasu

Nie zawsze jest czas na umycie głowy i wystylizowanie włosów w taki sposób, w jaki chcemy. Ratunkiem w tej sytuacji może być suchy szampon. Ten innowacyjny kosmetyk sprawia, że włosy wyglądają na świeże, nawet wtedy, gdy nie zdążymy ich umyć. Kolejny produkt od firmy Matrix, Który może ci się bardzo przydać to właśnie suchy szampon. Szybko odświeża włosy i zwiększa optycznie ich objętość. Taki szampon wchłania sebum i nie pozostawia sklejonych włosów ani białych śladów. Można go spokojnie używać zawsze wtedy, gdy nie możemy umyć głowy lub  mamy awaryjną sytuację. Wystarczy spryskać pasma swoich włosów i rozczesać je grzebieniem. Prawda, że to proste? Suche szampony cieszą się obecnie dużym powodzeniem, a to ze względu na szybki tryb życia, który nie zawsze pozwala na perfekcyjne dbanie o fryzurę. Wszelkiego rodzaju kosmetyki, które przyśpieszają codzienną stylizację włosów, to ulga dla wielu kobiet.

Nie zapomnij o termoochronie włosów przy stylizacji na gorąco

Stylizacja włosów to nie tylko kosmetyki, ale i układanie ich za pomocą na przykład lokówek elektrycznych czy prostownicy. Taka stylizacja nie pozostaje jednak bez wpływu na kondycję włosów, bo działa na nie wysoka temperatura. Garnier przygotował specjalny kosmetyk przeznaczony właśnie do termoochrony Twoich włosów. Mega Sleek Spray chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła, a szczególnie dobrze działa na puszące się włosy. Dzięki niemu włosy są łatwiejsze do ułożenia i mają zmniejszony efekt puszenia się. Masz większą kontrolę nad swoimi włosami, a układanie ich nie będzie więcej tak kłopotliwe. Warto go stosować tuż przed zastosowaniem urządzeń do stylizacji na gorąco. Kosmetyki do włosów matrix to całościowa ochrona włosów i stylizacja dopasowana do różnych rodzajów włosów. 

(Visited 5 times, 1 visits today)
[mc4wp_form id="5878"]
Zamknij