Autor : 3:58 pm Moda

Czym jest strap-on? Jaki rozmiar wybrać?

Czym jest strap-on Jaki rozmiar wybrać

Przyjemne doświadczenia seksualne mają wiele form. W sypialniach pojawiają się coraz to bardziej rozmaite gadżety i zabawki, które zaspokajają nas seksualnie. Wśród nich są również strap-ony. To wyjątkowe gadżety przeznaczone dla kobiet, ale nie tylko. Jeśli ktoś dopiero zaczyna odkrywać te zabawki, to warto dowiedzieć się na zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Co to jest strap-on?

Strap-on to wyszukana uprząż, którą zapina się wokół talii. W środkowej części strap-ona znajduje się otwór z elastyczną krążkiem, w którym należy umieścić dildo. Dzięki temu kobieta może przejąć kontrolę podczas seksu i jednocześnie mieć wolne ręce. Jest to praktyczne rozwiązanie zarówno w związkach heteroseksualnych, jak i homoseksualnych.

Najnowsze wersje strap-on idą o krok dalej. Uprząż została zastąpiona sprytnie zaprojektowaną częścią dopochwową, dzięki czemu oboje partnerzy seksualni mogą cieszyć się gadżetem. Jednak tego typu sprzęt wymaga odpowiedniej siły mięśni Kegla. Oba warianty należy dostosować do indywidualnych wymagań użytkownika.

Jak dopasować strap-on?

Pasek strap-on jest regulowany, dzięki czemu można go dopasować do kształtu ciała. Jeśli ktoś jest bardzo szczupły, drobny lub ma okrągłe biodra, dopasowanie może być trudne. Przeciętny rozmiar paska może nie pasować zgodnie z oczekiwaniami. Nie ma jednak czym się martwić, bo jest dużo innych opcji, które umożliwią doskonałe dopasowanie. Mowa tutaj przede wszystkim o majtkach typu Strap On Me, które doskonale podkreślają pupę i pasują do ciała jak zwykłe majtki. Takie rozwiązanie oznacza, że nic nie będzie się zsuwać. 

Jakie wybrać dildo do strap-onu?

Każda uprząż jest wyposażona w oring, zwykle metalowy pierścień, do którego przymocowane jest dildo z płaską końcówką. Niektóre uprzęże mają wiele wymiennych oringów do łatwego mocowania wibratora. Niezależnie od tego, czy ktoś szuka strap-onów dla mężczyzn, czy też lubi strap-ony z wytryskiem, które zaspokoi wszystkie fantazje, warto poszukać tych bezpiecznych, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Bez względu na to, jaki rodzaj zabawy się preferuje, należy pamiętać, że zarówno aktywne, jak i pasywne zabawy sprawdzą się z wykorzystaniem strap-onu. Pasek nie może się przesuwać, ale również powodować bolesnych otarć. Nasadka z wibratorem powinna być na tyle wygodna, aby np. stymulować obie strony jednocześnie.

Sprawdź:  Dlaczego warto kupować markową odzież?

Warto poszukać pasków, które są łatwe do czyszczenia. Tkaniny łatwo wyprać w pralce, ale te skórzane można czyścić tylko odpowiednim preparatem. Jeśli chodzi o rozmiar, dobrze jest poszukać produktu, który będzie odpowiedni dla obu osób, dlatego szczególnie ważna jest możliwość dopasowania i regulacji uprzęży.

Propozycja dla początkujących

Wybierając strap-on, należy go dopasować do siebie i swoich preferencji. Dobrej jakości uprząż powinna mieć możliwość dopasowania rozmiaru do anatomii ciała. Ważne, aby materiał, z którego jest wykonany, był trwały, nie tracił z upływem czasu swoich walorów estetycznych i jakościowych, a jednocześnie był delikatny dla skóry. Gadżet nie powinien nikogo ocierać ani drażnić. Modele materiałowe są często zalecane dla początkujących.

Jeśli chodzi o materiał, to strap-ony są powszechnie kojarzone ze skórą. Bardzo ciekawa i często wykorzystywana jest czarna skóra, która charakteryzuje się długą żywotnością. Drugi materiał to ekologiczne, wegańskie rozwiązanie dla osób, które nie chcą używać produktów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli zwykła skóra ekologiczna nie mieści się w naszych ramach estetycznych, warto zdecydować się na paski wykonane z innych materiałów.

(Visited 60 times, 1 visits today)
[mc4wp_form id="5878"]
Zamknij